Про нас

Оздоровчо – лікувальний комплекс «Ровесник» державного підприємства «Львіввугілля» знаходиться неподалік шахтарського міста Червонограда Львівської області, у мальовничій лісовій місцевості недалеко річки Західний Буг.

Заснований у 60 – х роках, він розвивався та розширював свої лікувально – профілактичні потужності паралельно з пуском в експлуатацію шахт і ось уже 30 років незмінно служить людям Оздоровчо – лікувальний комплекс «Ровесник»

Умови для успішного лікування та відпочинку створює сама місцевість, де розташований «Ровесник». Змішана лісова зона, поряд з якою знаходиться паркова зона, неподалік озеро з альтанкою на острові. Зараз ОЛК «Ровесник» - це потужна оздоровниця на теренах Львівщини, яка розрахована на 450 місць. Матеріальна база «Ровесника» - це спальні корпуси, будиночки – котеджі, два лікувальні корпуси, дві їдальні, плавальний басейн, стадіони, літня естрада, майданчик для дискотеки та культурно – розважальний центр з актовою залою, бібліотекою, більярдною залою дає можливість добре організовувати лікування та відпочинок нашим пацієнтам.

Сучасна лікувальна база, чисте повітря, затишні кімнати в спальних корпусах, якісне харчування приваблюють сюди відпочиваючих. За роки функціонування «Ровесника» тут покращують своє здоров’я шахтарі та члени їх сімей, а також мешканці сусідніх областей України та громадяни Польщі, Білорусії, Італії.

До послуг відпочиваючих різноманітні лікувальні процедур, висококалорійне чотириразове харчування, приємний інтер’єр їдальні, добре організована культурно-масова робота, затишні, обладнанні всім необхідним спальні корпуси в комплексі дають хороший лікувальний ефект.

Влітку та осінньо – зимовий канікулярний час ми приймаємо на відпочинок понад 2000 дітей та створюємо всі умови для їх належного відпочинку та оздоровлення.

Заїзд у «Ровесник» щоденно. Лікувальні процедури відпускаються постійно включаючи вихідні та святкові дні.

 З повагою, В.Карвацький - директор ОЛК "Ровесник"