Лікування

ПЕЛОЇДОТЕРАПІЯ

На базі ВП ОЛК «Ровесник» використовують торфяні грязі

детальніше
Грязетерапія
закрити

На базі ВП ОЛК «Ровесник» використовують торфяні грязі. Нагріті лікувальні грязі здатні тривалий час утримувати тепло, поступово нагріваючи тканини і покриви тіла. Така тривала теплова дія покращує мікроциркуляцію і сприяє активізації обмінних процесів в цьому місці. Це приводить до інтенсивнішого розсмоктування вогнищ запалення і стимулювання процесів відновлення.

ОЗОКЕРИТОТЕРАПІЯ

В лікувальній практиці озокерит використовується як протизапальний, болезнижуючий, судиннорозширюючий, спазмолітичний засіб.

детальніше
Озокеритотерапія
закрити

Озокеритотерапія використовується для лукування: під гострих і хронічних запальних захворювань і травм периферичної нервової системи, наслідків захворювань і травм опорно-рухового апарату, зв'язок, м'язів. В лікувальній практиці озокерит використовується як протизапальний, болезнижуючий, судиннорозширюючий, спазмолітичний засіб. Крім цього він має стимулюючий вплив та реперативні процеси.

АПАРАТНА ФІЗІОТЕРАПІЯ

Фізіотерпія за допомогою сучасних апаратних пристроїв

детальніше
Апаратна фізіотерапія
закрити

Фізіотерапія являє собою розділ медицини, який вивчає дію на організм людини природних і штучно створюваних фізичних факторів. Лікування здійснюється при використанні електричного струму, лазера, ультразвуку, магнітного поля, холоду, ультрафіолетового і інфрачервоного випромінювань. Це схоже з благотворним впливом на нас сонячного світла, води, приємного зміни температур і т.д. Ось і медицина взяла собі все це на озброєння, розробивши фізіотерапевтичне лікування покликане зменшувати болі, знімати набряки та запалення.

МОРШИНСЬКА РОПА

Моршинська вода є привозна з джерела №6 курорту Моршин

детальніше
Моршинська ропа
закрити

  • Моршинська вода є привозна з джерела №6 курорту Моршин. Хімічний склад (мг/екв%): сульфати 20-40, хлориди 52-80, магній 20-35, натрій 49-79. Для внутрішнього вживання "Моршинську ропу №6" призначають у 0,35%, 0,7%, 1,4% розчині.

    Ропа мінералізацією 150-170 г/літр є вихідним матеріалом для приготування Моршинської мінеральної води "Джерело №6" шляхом розведення до 3,5 г/л (Б1 малої мінералізації), 7 г/л (Б2 середньої мінералізації), 14 г/л (Б3 високої мінералізації).

ІНГАЛЯЦІЇ

Інгаляцію застосовують головним чином для профілактики і лікування гострих та хронічних захворювань верхніх дихальних шляхів

детальніше
Інгаляції
закрити

  • На базі ОЛК «Ровесних» проводяться інгаляції з настоями трав, лужні з еуфіліном, масляні (евкаліптова, обліпікова олія), з антибіотиками

КИСНЕВІ КОКТЕЙЛІ

Кисневий коктейль - насичений киснем напій

детальніше
Кисневі коктейлі
закрити

Кисневий коктейль - насичений киснем напій. Кисневі коктейлі призначають жінкам в період вагітності, спортсменам, дітям і підліткам, жителям великих міст з поганою екологічною обстановкою, людям, що страждають від гіпоксії, захворювань серцево-судинної і травної систем, від проблем з імунітетом, при безсонні, хронічної втоми і наявності зайвої ваги приймати кисневі коктейлі в комбінації з іншими засобами лікування і профілактики

АПІТЕРАПІЯ

Лікування бджолиною отрутою

детальніше
Бджолине лікування
закрити

Лікування бджолиною отрутою сприяє підняттю імунітету, має протизапальну та знеболюючу дію.

Спелеотерапія

Має протиалергічну дію .....

детальніше
Соляна шахта
закрити

Має протиалергічну дію, очищає дихальні шляхи, покращує сон, лікує бронхіальну астму, алергози.

УВЧ

Має протизапальну , знеболюючу дію, знімає набряки та сприяє загоюванню ран.

детальніше
УВЧ
закрити

Має протизапальну , знеболюючу дію, знімає набряки та сприяє загоюванню ран.

ЛІКУВАЛЬНІ ДУШІ

На базі ВП ОЛК «Ровесник» використовують душі

детальніше
Лікувальні душі
закрити

На базі ВП ОЛК «Ровесник» використовують наступні душі: дощовий, циркулярний, висхідний, струменний (душ Шарко), душ-массаж, душ-массаж підводний, лікувальна сауна.

Загальна дія вищевказаних душів седативно впливає на органи травлення, на нервову систему, знижує судинний тонус, понижає артеріальний тиск, стимулює обмінні процеси в шкірі, викликає болезаспокійливий ефект.

Сухе та підводне скелетне витяжіння.
Сутність витяжіння полягає в тому, що за допомогою короткочасної або тривалої тяги долається м'язовий спазм, усувається зміщення хребців, деформація хребетного стовпа. За допомогою постійного витягнення досягається подовження хребетного стовпа в якомусь певному місці і утримання його в потрібному положенні.

БАЛЬНОТЕРАПІЯ

Хвойні, скіпідарні, мінеральні, хлоридно-натрієві, йодо-бромні, сірководневі та інші ванни

детальніше
Бальнотерапія
закрити

На базі ОЛК «Ровесник» застосовується широкий перелік методів бальнеотерапії серед яких є хвойні ванни, скіпідарні ванни, мінеральні ванни, хлоридно-натрієві ванни, йодо-бромні ванни, сірководневі ванни, перлинні ванни, морські ванни, ропні ванни, гірчичні ванни, валеріанові ванни, бромно-валеріанні ванни.

БАСЕЙН

Гідротерапія для лікування усіх захворювань опорно-рухового апарату

детальніше
Басейн
закрити

Гідротерапія для лікування усіх захворювань опорно-рухового апарату , нервових розладів, ожиріння, астенії, сприяє підвищенню обміну речовин.

МАСАЖ НУГА БЕСТ

Масаж заспокоїть та приведе в тонус тіло

детальніше
Масаж НугаБест допоможе Вам відчувати себе бездоганно
закрити

На базі ОЛК «Ровесник» лікувальне масажне ліжко Нуга Бест

Підводне скелетне витяжіння

Підводне скелетне витяжіння

детальніше
Підводне скелетне витяжіння
закрити

На базі ОЛК «Ровесник» підводне скелетне витяжіння 

Лікувальна фізкультура

Лікувальна фізкультура. Заняття на тренажерах.

детальніше
Лікувальна фізкультура. Заняття на тренажерах.
закрити

На базі ОЛК «Ровесник» проводиться лікувальна фізкультура. Заняття на тренажерах. 

МАСАЖ

Масаж професіонала заспокоїть та приведе в тонус тіло

детальніше
Масаж допоможе Вам відчувати себе бездоганно
закрити

На базі ОЛК «Ровесник» виконують такі види масажу як класичний, лікувальний, сегментарний та вібро-масаж

СОЛЮКС

Лікування видимим та інфрачервоним світлом.

детальніше
СОЛЮКС
закрити

Лікування видимим та інфрачервоним світлом. Застосовується для лікування усіх хвороб опорно-рухового апарату та нервової системи, системи органів дихання та органів травлення.